Personel

Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürlüğü

Sıra NoADI VE SOYADIGÖREVİ
1Mehmet KARINSIZŞube Müdürü 
2Muzaffer KILIÇŞef
3Hasan Basri ÜNALMühendis
4Tayfun AKINMühendis
5Mustafa AKINCIMühendis
6Şerife Demet BAŞARANMühendis
7Seyit TÜLÜCEMühendis
8Cemil SARIMühendis
9Haticetülkübra KOÇMühendis
10Mustafa Kemal KORKMAZMühendis
11Alpaslan YILDIRIMMühendis
12Didem BESENMühendis
13Melek GÜR Mühendis
14Filiz KOCADAYIOĞULLARIMühendis
15Erman EROĞLU Mühendis
16Mustafa YILMAZ Y. Mühendis
17Resul DAĞSEVERTekniker
18Halil  AKAGÜNDÜZTekniker
19Osman ERİŞTekniker
20Fuat SOYLUTekniker
21Ali AYYILDIZTekniker
22Hamdi KILIÇASLANTekniker
23Ali KELEŞTekniker
24Mehmet  DAVARCITekniker
25Veysel YILDIRIMVeri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni
26Şükrü KOŞAR Hizmetli

Tarımsal Altyapı ve Arazi Değerlendirme Şube Müdürlüğü

Sıra NoADI ve SOYADIGÖRE Vİ
1Halil ALTUNALANŞube Müdürü  V.
2Yusuf SAVAŞYüks.Mühendis
3Metin ÖZTÜRKMühendis
4Eyüp GÜNMühendis
5Ünsal BABAOĞLUMühendis
6Kübra TÜZÜNHarita Mühendisi
7Safiye AKINTarım Hizmetleri İşçisi

Gıda ve Yem Şube Müdürlüğü

Sıra NoADI ve SOYADI GÖREVİ
1F.Özgül VARŞube Müdürü V.
2Mehmet ASLANMühendis
3Bekir ÇOŞKUNY.Mühendis
4Mehmet BATKIMühendis
5K.Mehmet POYRAZOĞLUMühendis
6Hidayet  YİĞİTOĞLUMühendis
7A.Bülent ARIMühendis
8Sedat ÖNALMühendis 
9Saadet BENLİGıda Mühendisi
10Onur TENEKECİGıda Mühendisi
11Sema ÜĞLÜGıda Mühendisi
12Emine DERİN Gıda Mühendisi
13Ahmet ÖZTEKİNVeteriner Hekim
14Süleyman GEYİKVeteriner Hekim
15Fuat ALÇI Veteriner Hekim
16Hasan KURUVeteriner Hekim
17Ebru BİÇERTekniker
18Hasan KÖŞKERTekniker
19Cemile ELMASOĞLUÇev.Sağ.Tek.Sağlık Memuru
20Abdullah  ERDEMBilgisayar İşletmeni
21Mehmet ÖZDEMİRTarım Hiz.İşçisi
22Cengiz NARTarım Hiz.İşçisi

Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürlüğü

Sıra No ADI ve SOYADIGÖREVİ
1Mustafa TOLUKAN Şube Müdürü V.
2Hatice  ÇUBUKCU ŞAHİNMühendis
3Murat KARALARY. Mühendis 
4Sinan ÜNALMühendis
5Fikret SEYHANVeteriner Hekim
6Fatih EVİNVeteriner Hekim
7Şeref Okay ATAKULTekniker (Makine)
8Kadir YILMAZTeknisyen
9Hacı Ese OLGUNVet.Sağ.Teknisyeni
10Emine TEMİZTarım Hizmetleri İşçisi
11İsmail ÇAKIRTarım Hizmetleri İşçisi

Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürlüğü

Sıra NoADI ve SOYADIGÖREVİ
1Hayri UYDURANŞube Müdürü  
2Bekir UYDURANMühendis
3Bahriye ÇETİNKAYAMühendis
4Güler ÇAPIKMühendis
5 Metin TEKİNMühendis
6Fadime ATILGAN ÇOBANMühendis
7Mustafa DEMİRMühendis
8Hakan KARA Mühendis
9Jale ALTUNTAŞMühendis
10Özgür KALAYTekniker 
11Yeliz AKYOLTekniker 
12Şehmuz İNANTekniker 
13Lütfiye GEREKTekniker
14Veli TEMİZ Tekniker 
15Mustafa YENERBilgisayar İşletmeni
16Sevim KIRAÇTarım Hizmetleri İşcisi  
17Onur ERZİTarım Hizmetleri İşcisi  

 


Hayvan Sağlığı, Yetiştiriciliği ve Su Ürünleri Şube Müdürlüğü

Sıra NoADI ve SOYADI GÖREVİ
1Zeynel KARAHANŞube Müdürü 
2Esra ÖZTÜRKMühendis (Su Ürünleri)
3Ahmet KARSUVeteriner Hekim
4Halil TÜRKOĞLUVeteriner Hekim
5Yusuf GÖKTAŞVeteriner Hekim
6Arif SİVRİVeteriner Hekim
7Ali ALPASLANVeteriner Hekim
8Tuncer YENERVeteriner Hekim
9Emrah GÜZELVeteriner Hekim
10M.Hanifi KEÇEBAŞVeteriner Hekim
11Orhan YILMAZVeteriner Hekim
12Ersan PÜTÜR Veteriner Hekim
13Elif KARADENİZ PÜTÜR Veteriner Hekim
14Ali ALİCİK Veteriner Hekim
15Ömer MART Veteriner Hekim
16 Selçuk MARSAKVeteriner Hekim
17Fikret AKBOLATVet Sağ. Teknikeri
18Önder Öncü ERGİNVet Sağ.Teknikeri
19Murat ULUSOYVet Sağ.Teknikeri
20Ahmet NAKVet.Sağ.Teknisyeni
21Berat ÇAMVet.Sağ.Teknisyeni
22Yusuf BENDERDaimi İşçi

Arazi Edindirme Şube Müdürlüğü

Sıra NoADI ve SOYADI GÖREVİ
1Özkan BAYRAK Şube Müdürü  V.
2Nuri KAYAMühendis
3Ahmet Saim EPİKMühendis
4Fatih TATLIHarita Mühendisi
5Mehmet Akan AYSUTekniker (Gıda)
6Osman Şamil DEMİRCİ Memur

İdari ve Mali İşler Şube Müdürlüğü

Sıra NoADI ve SOYADI​GÖREVİ​
1Mehmet GÖKŞube Müdür V.
2Mehmet ÇETİNKAYAŞef
3Güldane KAYAŞef
4Hasan ABAŞef
5​Hatiçe ERDOĞANŞef​
6Emine DUMANAraştırmacı
7Sinan ŞANALEkonomist (Sayman V.)
8Meram HACEKEkonomist
9Şahin BOZKUŞVeri Hazırlama ve Kont.İşltmeni
10Murat KAMALAK Veri Hazırlama ve Kont.İşltmeni
11Salih ÖZKANTekniker
12Yakup ÇAKIRTekniker
13İmirze TELLİTekniker
14Mehmet GÜRLEKTekniker   
15Yakup KAYIRANTekniker
16Semih DEPREMTekniker
17Mehmet İdris ÇAMTekniker
18Rauf KOÇTeknisyen
19Abdullah EROĞLUTeknisyen
20Elif OKYAYBigisayar İşletmeni
21Önder GÜLLÜBilgisayar işletmeni
22Halil CÖMERTSantral Memuru
23Yusuf HAS​​Memur
24Serpil HUYLUMemur
25Hakan KILIÇMemur
26Metin ÇELİKMemur
27Hasan DORUTarım Hizmetleri İşçisi
28Songül ÖZKANTarım Hizmetleri İşçisi
29Ugur BİLGEBEYTarım Hizmetleri İşçisi
30Bülent  KAHRAMANTarım Hizmetleri İşçisi
31​Bilge KORKMAZTarım Hizmetleri İşçisi​
32Ömer YALÇINDaimi İşçi
33​Süleyman CURUKDaimi İşçi​
34Selman Süleyman DOĞRUERDaimi İşçi
35Yusuf OKAÇARSözleşmeli İşçi 4/C
36İhsan YEKSEK Sözleşmeli İşçi 4/C
37Turhan SOLAKSözleşmeli İşçi 4/C
38Efendi KEKLİKSözleşmeli İşçi 4/C
39Şuayip GÜLLÜŞöför
40Murat DOĞRUÖZŞoför
41İsmet KAYAŞoför 
42İsmail İŞLERŞoför
43Esat ESER Şöför
44Ali ERTİTŞoför
45Ahmet TIRAŞTraktör Sürücüsü (İşçi)
46Ahmet YALIMTraktör Sürücüsü (İşçi)
47Mehmet ÇAMTraktör Sürücüsü (İşçi)
48Muzaffer EROĞLUHayvan Bakıcısı
49Ali Nezihi ÖZDEMİRKor.ve Güv.Gör.
50Süleyman KEKLİKÇİKor.ve Güv.Gör.
51Halil TEKİNKor.ve Güv.Gör.
52Zekariya DEPREMKor.ve Güv.Gör.
53Niyazi AKKAYAKor.ve Güv.Gör.
54Fevzi AYDEMİRBekçi
55Mehmet ÇIPLAK​​Hizmetli
56​Siyat YILMAZHizmetli​
57​Refika ÖLMEZ​Hizmetli

 

Hukuk Birimi

1Sevnur BAŞDOĞANAvukat

''